Dlaczego My?

Jesteśmy doświadczoną firmą w zakresie projektowania szaty graficznej stron internetowych oraz dowolnie skomplikowanych projektów stron www. Działamy na rynku od ponad 5 lat na bazie kilkunastoletnich lat pasji , hobby i zainteresowań. Do naszego klienta podchodzimy z pełnym profesjonalizem i zaangażowaniem.

KONTAKT

STUDIO PROJEKTOWE MAXISTUDIO

Nasza firma powstała 5 lat temu na bazie wieloletnich doświadczeń, zainteresowań i pasji w zakresie grafiki komputerowej, DTP, projektowania sklepów internetowych, witryn WWW oraz fotografii. Nasza praca to dla nas przyjemność - a jeszcze większą przyjemność sprawia nam zadowolenie naszych klientów z realizowanych dla nich projektów.

Nasza firma zaprojektuje dla Ciebie lub Twojej firmy dowolnie skomplikowany projekt garficzny przeznaczony do dowolnego przez Ciebie wybranego celu począwszy od projektu wizytówki , plakatu , baneru , slidera Twojej strony WWW - skończywaszy na wykonaniu całego projektu Strony Internetowej Twojej firmy - Sklepu Internetowego.

Specjalizujemy się głównie w projektowaniu responywnych stron BOOSTRAP , które są nowoczesnymi stronami zgodne z najnowszymi trendami WEB oraz wytycznymi Google , które są istotne pod kątem pozycjonowania SEO Twojej strony WWW. Strony nasze idealnie dopasowują się do smartonów, tabletów, czy notebooków

ZAJMUJEMY SIĘ

Grafika komputerowa – dziedzina informatyki zajmująca się wykorzystaniem technik komputerowych do celów wizualizacji artystycznej oraz wizualizacji rzeczywistości. Grafika komputerowa jest obecnie narzędziem powszechnie stosowanym w nauce, technice oraz rozrywce. Chociaż grafika komputerowa koncentruje się głównie na specjalistycznych algorytmach i strukturach danych, to jednak siłą rzeczy musi czerpać wiedzę z rzeczywistości. Na przykład, aby uzyskać obrazy fotorealistyczne, należy wiedzieć jak w rzeczywistym świecie światło oddziałuje z przedmiotami. Podobnie, aby symulacja jazdy samochodem była jak najwierniejsza, należy wiedzieć, jak obiekty fizyczne ze sobą oddziałują. Od kilkunastu lat grafika komputerowa jest też kolejną dyscypliną artystyczną – dzieła powstałe przy jej zastosowaniu nazywa się grafiką cyfrową, infografiką lub digitalpaintingiem.

DTP (ang. Desktop Publishing – publikowanie zza biurka) – termin oznaczający pierwotnie ogół czynności związanych z przygotowaniem na komputerze materiałów, które będą później powielone metodami poligraficznymi. Krócej mówiąc, termin ten oznacza komputerowe przygotowanie do druku. W tym znaczeniu termin ten dotyczy nie tylko fazy projektowej, czyli tworzenia w programach komputerowych obrazu (oraz kształtu) stron publikacji, ale także zarządzania pracą grupową, a nawet odnosi się do komputerowego sterowania urządzeniami wykorzystywanymi w tym procesie, a więc np. naświetlarkami czy maszynami drukarskimi.
Proces DTP rozpoczyna się wprowadzeniem do komputera tekstu i obrazu. Poszczególne elementy graficzne podlegają następnie indywidualnej obróbce, a na tekst jest nanoszona korekta. Następnie odbywa się zasadnicza część procesu, czyli ułożenie stron publikacji z tych wszystkich elementów gotowego projektu, łącznie z naniesieniem informacji dla drukarza i introligatora. Na tym etapie pracy można również umieścić informacje o obrazie całej składki. Czynność końcowa to zapisanie danych komputerowych w postaci pliku postscriptowego lub (coraz częściej) pliku PDF. W ramach DTP można również zarządzać przepływem prac w drukarni oraz sterować urządzeniami przygotowalni poligraficznej, jak i samej drukarni.
Istotne jest, że DTP zajmuje się nie tylko samym obrazem, ale także kształtem podłoża, tak więc termin ten dotyczy także projektowania np. niezadrukowanych opakowań i innych form wykrawanych z papieru, kartonu czy też np. kształtów wycinanych z folii samoprzylepnej.

MAXISTUDIO GRAPHICS od lat specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu nowoczesnych i przejrzystych stron internetowych.
Poniżej przedstawiamy etapy tworzenia projektu dla naszego klienta
1. Zapoznanie się z oczekiwaniami kielnta
zaczynamy od określenia potrzeb naszego Klienta, grupy docelowej oraz specyfiki branży, konkurencji. Zadbamy o to by strona internetowa była zarówno atrakcyjna, przejrzysta, jak i funkcjonalna dla jej użytkowników. Strona internetowa przede wszystkim ma być skutecznym narzędziem w pozyskiwaniu potencjalnych Klientów.
2. Przygotowanie wyceny
Po dogłębnej analizie zebranych informacji przystępujemy do wstępnej wyceny projektu strony www. Przedstawimy Ci szczegółową kalkulację cenową na stworzenie strony www oraz warunków realizacji projektu.
3. Podpisanie umowy o wykonanie strony www
Wszelkie ustalenia dotyczące projektu strony www oraz przedstawiona kalkulacja zostaje sfinalizowana umową. Podpisanie umowy jest dla nas sygnałem do rozpoczęcia prac nad tworzeniem strony www.
4. Opracowanie projektu graficznego strony www

Marketing internetowy – forma marketingu, używająca jako medium Internetu i strony WWW (World Wide Web). Służy do przesłania informacji marketingowej i pozyskania klientów. Przykłady marketingu internetowego to przede wszystkim różne formy reklamy między innymi strony rezultatów wyszukiwarki, baner, reklamy multimedialne, reklamy serwisów społecznościowych, interstitial, ogłoszenia reklamowe w Internecie, sieci reklamowe oraz e-mail marketing, łącznie z e-mail spam.
Największą korzyścią reklamy internetowej jest możliwość natychmiastowego publikowania informacji i treści, które nie są ograniczone pod względem geograficznym i czasowym. W tym celu pojawiające się obszary reklamy interaktywnej, stawiają nowe wyzwania reklamodawcom, którzy dotychczas korzystali z innych strategii.
Inną zaletą jest skuteczność inwestycji reklamodawcy. Reklama internetowa pozwala na dostosowanie reklam do zawartości stron internetowych. Na przykład AdWords, Yahoo! Search Marketing, Google AdSense umożliwiają umieszczanie reklam na odpowiednich stronach internetowych lub obok wyników wyszukiwania słów kluczowych.

Wiemy, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie, dlatego oferujemy naszym Klientom profesjonalne usługi fotograficzne, które zdecydowanie wyróżniają ich stronę internetową, ofertę lub folder reklamowy. Do swojej pracy podchodzimy z zaangażowaniem i profesjonalizmem, pamiętamy o tym aby nasze zdjęcia zawsze prezentowały wysoki poziom artystyczny i estyczny.

REALIZACJA

E-MARKETING 80%
SKLEPY INTERNETOWE 88%
PROJEKTY GRAFICZNE 93%
PROJEKTY WWW 77%
DTP 60%

ZAUFALI NAM